Vårt ultratunna kameraskydd är ett enkelt men mycket effektivt sätt att skydda din integritet genom att blockera åtkomst till din webbkamera. Detta skydd är utrustat med 3M-klister på baksidan för att säkerställa en säker fastsättning på datorer, bärbara datorer, MacBooks eller iMac-datorer.
Svart
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 4,2 x 1,6 x 0,2 cm |
| Material | Plast |
| Tryckyta | 3,5 x 1 cm |
| Vikt | 0.001 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 19424 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |