Stor kylväska tillverkad av 600D polyester med en kapacitet på 30 liter, isolerat framfack och nätfickor på sidorna.
Khaki
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 43 x 31 x 30 cm |
| Material | Polyester, Plast |
| Tryckyta | 15 x 15 cm |
| Vikt | 0.650 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Inkommande v.20, 2026 | 5000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |