Målarbok med 12 färgpennor, ett sudd, en vässare och 50 olika motiv att färglägga.
Antrasit
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 17 x 22 x 1,7 cm |
| Material | Gummi, Trä, Papper, Polyester |
| Tryckyta | Transfer: 10 x 10 cm, DTF Transfer: 10 x 10 cm |
| Vikt | 0.224 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 954 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |