Målarbok med 12 st färgpennor, 40 sidor (12 sidor med motiv att färglägga, 28 blanka sidor).
Beige
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 9,5 x 1,6 x 10,7 cm |
| Material | Trä, Papper, Paper |
| Tryckyta | 4 x 4 cm |
| Vikt | 0.09 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 13185 |
| Inkommande v.30, 2026 | 30000 |
| Inkommande v.38, 2026 | 20000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |