Kulspetspenna i plast. Den finns med en rad trendiga färger på clipset, blått bläck.
Blå
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 14,3 x 1 cm |
| Material | Plast |
| Tryckyta | Tampo: 4 x 0,6 cm, UV Digital tryck: 6 x 0,5 cm |
| Vikt | 0.008 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Plastpåse |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 150242 |
| Inkommande v.38, 2026 | 30000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |