Ferraghini pennset bestående av en twistkulspetspenna, blått bläck, samt en reservoarpenna (inklusive blå patron) tillverkad av rostfritt stål.
Antrasit
Elegant men ändå sportigt! Rachele och Simeone Rossi har skapat en kombination av design och kvalitet för daglig användning. Valet av material och tillverkningsmetoder tillsammans med det numrerade Ferraghini-certifikatet höjer ytterligare värdet av gåvan.
Allt kommer i exklusiva presentförpackningar med Ferraghinis logotyp.
| Storlek | 17,5 x 7 x 3 cm |
| Material | Rostfritt stål, Koppar |
| Tryckyta | 4 x 0,6 cm |
| Vikt | 0.182 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3730 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |